Formularz kontaktowy

Masz pytania?

tel stac.: 42 674 53 07*

e-mail:
e-sklep@ferromet.pl

*(opłata według stawek właściwego operatora)


Kategorie

OPCJE PRODUKTU

Wybierając niektóre z  produktów konieczne jest  sprecyzowanie parametrów  (np. rozmiar, kolor). W niektórych przypadkach  wpływa to na ostateczną cenę produktu. Rozwijając listę wyboru, pokazane jest o ile zmieni się  cena np.: Proszę wybrać rozmiar (np. wkładki) : 30/50 (+ 16,00zł) - oznacza, że  wybrana wkładka jest droższa o 16 zł.

Sprawdź opinieElektrozaczep JiS serii 800 model 843 w wyłącznikiem i pamięcią wewnętrzną 12V AC/DC

  • Kod: 843
  • Dostępność: Produkt dostępny na magazynie. Powyżej 5 szt. Produkt dostępny na magazynie. Powyżej 5 szt.
  • Producent: JiS
  • Cena brutto: 49,00 zł55,00 zł
  • (Cena netto: 39,84 zł)
  • szt.
  • Poleć produkt

Konstrukcja rygla umożliwia montaż w drzwiach lewych oraz prawych

Niesymetryczny

Rozstaw śrub montażowych 52 mm

Bez regulacji języka

Napięcie zasilania: 12V AC (+/- 15%)

Pobór prądu: 500 mA

Temperatura pracy: -25°C ÷ +55°C

Posiada certyfikat CE

 

Model 843 - z wyłącznikiem i pamięcią wewnętrzną.

Wygląda jak model 820 jednak na korpusie ma dodatkowo napis AUT-INT:

 

 

Elektrozaczep z blokadą(wyłącznikiem):

Zaczepy elektromagnetyczne posiadają specjalny przełącznik pozwalający na czasowe, trwałe odblokowanie elektrozaczepu, na przykład w sytuacji, kiedy zabezpiecza on wejście do biura czy firmy, które w godzinach pracy powinno być odblokowane. Po przełączeniu blokady (manualnie), elektrozaczep pozostaje cały czas w pozycji otwartej.

Elektrozaczep z pamięcią - Takie zaczepy elektromagnetyczne stosowane są w sytuacji, kiedy zastosowane jest urządzenie sterujące elektrozaczepem impulsowo, lub wymagane jest oszczędne gospodarowanie energią. Elektrozaczep wyposażony jest w mechanizm zwalniany po podaniu krótkiego impulsu napięcia i utrzymujący ten stan do momentu ponownego zamknięcia drzwi. 

 

 

 

 

  

ELEKTROZACZEPY, ZACZEPY, RYGLE ELEKTROMAGNETYCZNE – są powszechnie stosowane zarówno w domofonach, wideodomofonach, szyfrowych zamkach a także przy zdalnym otwieraniu drzwi z pilota czy przycisku. Jest to element wykonawczy.

  

Elektrozaczepy montuje się w ościeżnicy drzwi. Współpracują one z zamkiem wpuszczanym, który jest zamontowany w skrzydle drzwiowym. Najczęściej stosowane okucia to gałko-klamki, gałki lub pochwyty.

 

"Aby zamontować elektrozaczep w ościeżnicy drzwi lub słupku bramy należy zastosować kątownik lub listwę mocującą. Element ten można dobrać tak, aby najlepiej pasował do konstrukcji drzwi, przy których montowany jest elektrozaczep - daje to dużą elastyczność i większe możliwość niż w przypadku elektrozaczepów ze stałym elementem mocującym.”