►Czas dostawy

DOWIEDZ SIĘ JAK SPRAWDZIĆ STATUS SWOJEGO ZAMÓWIENIA INTERNETOWEGO

CZAS Realizacji zamówienia

Drodzy Klienci, bardzo byśmy chcieli, aby składając zamówienie, produkty mieli Państwo u siebie tego samego dnia. Jednak nie jest to fizycznie możliwe (chyba, że zrobią Państwo zakupy bezpośrednio u nas w firmie w Łodzi). Tak samo nie jest fizycznie możliwe, wysłać Państwu zamówienia jeszcze tego samego dnia, gdy robią Państwo zakupy po godzinie 14-stej, gdy kurier już odebrał od nas przesyłki, a tym bardziej po godzinie 18-stej. Zamówienie przyjmiemy wtedy na drugi dzień roboczy. Prosimy pamiętać także, że w weekendy i dni ustawowo wolne od pracy nie robimy wysyłek.

Czas otrzymania przesyłki = dostępność + czas przygotowania przesyłki + czas dostawy deklarowany przez Pocztę lub Kuriera

CZAS PRZYGOTOWANIA PACZKIWszystkie zamówienia pobraniowe złożone do godziny 12, oraz zamówienia z przedpłatą na konto opłacone do godziny 12 w każdy dzień roboczy, na produkty dostępne od ręki, staramy się wysyłać tego samego dnia.

DOSTĘPNOŚĆ

 

- już teraz możesz zobaczyć produkty, które pojawią się wkrótce w naszej ofercie - TEGO PRODUKTU JESZCZE NIE MOŻESZ KUPIĆ.Produkt dostępny na magazynie. CZAS DOSTAWY można sprawdzić  w zakładce na górze. - produkty dostępne od ręki, wysyłka tego samego dnia roboczego na zamówienia złożone do godziny 12 i dokonano wszelkich formalności, pozwalających nam zrealizować dane zamówienie.

Produkt nie jest dostępny na naszym magazynie. Zamawiamy go po złożeniu przez Państwa zamówienia i oczekujemy do 2 dni roboczych. CZAS DOSTAWY można sprawdzić w zakładce na górze. - produkty zamawiamy i mamy je najpóźniej do 2 dni roboczych u nas, zamówienia złożone do godziny 12 i dokonano wszelkich formalności, pozwalających nam zrealizować dane zamówienie.

Produkt nie jest dostępny na naszym magazynie. Zamawiamy go po złożeniu przez Państwa zamówienia i oczekujemy do 3 dni roboczych. CZAS DOSTAWY można sprawdzić w zakładce na górze. - zamówienia złożone do godziny 12 i dokonano wszelkich formalności, pozwalających nam zrealizować dane zamówienie.

Produkt nie jest dostępny na naszym magazynie. Zamawiamy go po złożeniu przez Państwa zamówienia i oczekujemy do 4 dni roboczych. CZAS DOSTAWY można sprawdzić w zakładce na górze. - zamówienia złożone do godziny 12 i dokonano wszelkich formalności, pozwalających nam zrealizować dane zamówienie.

Produkt nie jest dostępny na naszym magazynie. Zamawiamy go po złożeniu przez Państwa zamówienia i oczekujemy do 7 dni roboczych(ponad tydzień). CZAS DOSTAWY można sprawdzić w zakładce na górze. - zamówienia złożone do godziny 12 i dokonano wszelkich formalności, pozwalających nam zrealizować dane zamówienie.

Produkt nie jest dostępny na naszym magazynie. Zamawiamy go po złożeniu przez Państwa zamówienia i oczekujemy do 14 dni roboczych(3 TYGODNIE). CZAS DOSTAWY można sprawdzić w zakładce na górze.  - zamówienia złożone do godziny 12 i dokonano wszelkich formalności, pozwalających nam zrealizować dane zamówienie.

Produkt nie jest dostępny na naszym magazynie. Zamawiamy go po złożeniu przez Państwa zamówienia i oczekujemy 6 TYGODNI. CZAS DOSTAWY można sprawdzić w zakładce na górze.  - zamówienia złożone do godziny 12 i dokonano wszelkich formalności, pozwalających nam zrealizować dane zamówienie.

Towar został zamówiony, nie jest w tej chwili dostępny, czekamy na dostawę. Po otrzymaniu dostawy, zmienimy status produktu.  - towar został zamówiony, nie jest w tej chwili dostępny, czekamy na dostawę. Po otrzymaniu dostawy, zmienimy status produktu.

 Produkt chwilowo niedostępny. W tej chwili nie mamy możliwości go zamówić. - produktu w tej chwili nie posiadamy na magazynie i nie mamy możliwości jego zamówienia.

 

Towar dostępy w ograniczonej ilości. W przedsprzedaży możesz zmówić towar taniej, niż po cenie katalogowej. - Towar dostępy w ograniczonej ilości. W przedsprzedaży możesz zmówić towar taniej, niż po cenie katalogowej.

 Produkt w bardzo ograniczonej ilości lub został wykupiony i brak go na magazynie.- Produkt dostępny na magazynie w ograniczonej ilości. Realizacji 1 dzień roboczy + czas dostawy


Na te produkty zostanie zrobiona Państwu indywidualna wycena, w zależności od zapotrzebowania. Prosimy pamiętać, aby przy wysyłaniu zapytania ofertowego podali Państwo telefon kontaktowy. - Na te produkty zostanie zrobiona Państwu indywidualna wycena, w zależności od zapotrzebowania. Prosimy pamiętać, aby przy wysyłaniu zapytania ofertowego podali Państwo telefon kontaktowy.

CZAS DOSTAWYUzależniony jest od tego, jakiego przewoźnika wybierzesz, aby dostarczył Ci przesyłkę, i czy jest to na terenie Polski.

Dostawa Kurierem DPD -
realizacja 1-2 dni robocze od daty nadania.

Dostawa Pocztą Polską - Paczka 48 - realizacja zwykle od 1 do 2 dni roboczych od daty nadania.

Dostawa Pocztą Polską - List polecony priorytetowy - realizacja zwykle od 1 do 3 dni roboczych od daty nadania.

Odbiór osobisty - po skompletowaniu zamówienia, otrzymają Państwo informacje, że produkty są gotowe do odbioru oraz kiedy można je odebrać.