Formularz kontaktowy

Masz pytania?

tel stac.: 42 674 53 07*

e-mail:
e-sklep@ferromet.pl

*(opłata według stawek właściwego operatora)


Kategorie

OPCJE PRODUKTU

Wybierając niektóre z  produktów konieczne jest  sprecyzowanie parametrów  (np. rozmiar, kolor). W niektórych przypadkach  wpływa to na ostateczną cenę produktu. Rozwijając listę wyboru, pokazane jest o ile zmieni się  cena np.: Proszę wybrać rozmiar (np. wkładki) : 30/50 (+ 16,00zł) - oznacza, że  wybrana wkładka jest droższa o 16 zł.

Sprawdź opinie►O firmie

Sklep internetowy FERRO-MET, dostępny pod adresem https://ferromet.com.pl , prowadzony jest przez firmę Ferro-Met Jesionowscy Sp.Jawna, wpisaną przez Prezydenta Miasta Łodzi, do ewidencji działalności gospodarczej. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 725-11-75-249 Regon: 471335690 KRS: 113342

FERRO-MET Jesionowscy Sp.Jawna
ul. Kilińskiego 90
90-012 Łódź
REGON: 471335690
NIP: 725-11-75-249
KRS: 113342
tel stacjonarny: 42 674 53 07* - opłata według stawek właściwego operatora

e-sklep@ferromet.pl
MAPKA DOJAZDOWA

 

Firma FERRO-MET Jesionowscy Sp.Jawna to jedna z najstarszych istniejących w Polsce firm, zajmujących się zabezpieczaniem między innymi prywatnych budynków, lokali użytkowych, czy też obiektów firmowych i użyteczności publicznej, takich jak sądy, fabryki, hale handlowe itp.

 
Głównym atutem Naszej Firmy jest zarówno profesjonalne projektowanie jak i produkcja oraz montaż systemów kontroli dostępu Master-Key , a także elektronicznych systemów kontroli czasu i zdarzeń, SSWiN, CCTV.

 
Firma FERRO-MET prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową zabezpieczeń typu: zamki, wkłady, drzwi, sygnalizacja alarmowa, dźwignie ewakuacyjne, zamki p.poż. i wiele innych..

Posiadamy szereg zezwoleń i certyfikatów zgodności upoważniających Nas do prowadzenia sprzedaży i montażu zabezpieczeń najwyższej klasy, autoryzację wielu firm, będących światowymi liderami w dziedzinie zabezpieczeń:
ASSA ABLOY, EVVA, KESO, GERDA, ZIKON, FAB czy SILCA.

Świadczymy usługi duplikacji kluczy domowych i samochodowych standardowych i z transponderem (texas, crypto itp.) kodowanie wkładów do wzoru klucza, oraz zaopatrujemy wiele firm dorabiających klucze w niezbędne surowce i sprzęt potrzebny do duplikacji kluczy, produkcji krajowej i zagranicznej.

Współpracujemy z Największymi i staramy się zawsze profesjonalnie pomóc Klientowi w każdej sytuacji.

Zespół Ferro-Met